Logo Pracuj.pl

Pracownik do obsługi sklepu internetowego

Baham Maciej JagiełłoO firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aukcji internetowych, aktualizacja i dbałość o wygląd obecnych,
  • praca z programem SubiektGT (wprowadzanie zamówień do systemu i wystawianie dokumentów sprzedażowych),
  • pakowanie i wysyłka towaru (obsługa firm kurierskich),
  • kontakt z klientem (telefoniczny i mailowy),
  • przyjmowanie dostaw i kontakt z dostawcami.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość programu Subiekt GT,
  • znajomość podstawowej obróbki zdjęć i poczucie estetyki,
  • znajomość programów graficznych, umożliwiających tworzenie prostych grafik,
  • znajomość serwisów aukcyjnych np. allegro,
  • łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych z klientami,
  • chęć nauki, wszystkiego Cię nauczymy.

Mile widziane

  • umiejętność pisania tekstów na potrzeby sklepu (lekkie pióro).

To oferujemy

  • dobrą lokalizację biura,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • miłą atmosferę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin 8-16 pon.-pt.
  • umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym 3-miesiące,
  • wynagrodzenie + premie.

Baham Maciej Jagiełło

Sklep internetowy otoelektro.pl oferuje produkty z kategorii: wentylacja, urządzenia ogrodowe, kominki elektryczne . Sukcesywnie zwiększamy swój asortyment, dostosowując się do potrzeb naszych klientów. Współpracujemy z renomowanymi producentami, dzięki czemu możemy oferować produkty najwyższej jakości.

Do naszego zespołu szukamy osoby komunikatywnej, umiejącej pracować pod presja czasu, dobrze zorganizowanej. Liczymy także na osobę z głową pełną pomysłów, którymi będzie chciała się podzielić i wdrażać w celu zwiększenia wydajności naszych działań.

Pracownik do obsługi sklepu internetowego, Gdynia