Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do obsługi technicznej sklepów firmowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SPÓŁDZIELNIA PIEKARSKO-CIASTKARSKA W WARSZAWIE

Dynamicznie rozwijająca się firma piekarsko - ciastkarska, posiadająca sieć sklepów firmowych zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Dokonywanie systematycznych przeglądów stanu sklepów pod względem technicznym i sanitarnym.
  • Dokonywanie napraw w sklepach firmowych.
  • Prowadzenie magazynu części zamiennych.
  • Wykonywanie innych prac związanych z zapewnieniem bieżącego funkcjonowania sklepów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe).
  • Uprawnienie elektryczne.
  • Znajomość podstawowych zagadnień technicznych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętności manualne.
  • Prawo jazdy.
  • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub możliwość uzupełnienia w toku pracy.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Samochód służbowy.
  • Umowę o pracę.
  • Szkolenia.
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, możliwość korzystania z wycieczek krajowych i zagranicznych, bilety do teatru i na koncerty, możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się