Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do obsługi technicznej sklepów firmowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPÓŁDZIELNIA PIEKARSKO-CIASTKARSKA W WARSZAWIE

    Dynamicznie rozwijająca się firma piekarsko - ciastkarska, posiadająca sieć sklepów firmowych zatrudni:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Dokonywanie systematycznych przeglądów stanu sklepów pod względem technicznym i sanitarnym.
    • Dokonywanie napraw w sklepach firmowych.
    • Prowadzenie magazynu części zamiennych.
    • Wykonywanie innych prac związanych z zapewnieniem bieżącego funkcjonowania sklepów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe).
    • Uprawnienie elektryczne.
    • Znajomość podstawowych zagadnień technicznych.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Komunikatywność.
    • Umiejętności manualne.
    • Prawo jazdy.
    • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub możliwość uzupełnienia w toku pracy.
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • Samochód służbowy.
    • Umowę o pracę.
    • Szkolenia.
    • Pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, możliwość korzystania z wycieczek krajowych i zagranicznych, bilety do teatru i na koncerty, możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.