Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do obsługi techniczno-logistycznej

MUZEUM ETNOGRAFICZNE IM. SEWERYNA UDZIELI

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i realizacja prac logistycznych związanych z organizacją wystaw i wydarzeń Muzeum,

  • nadzór nad wystawami, w tym usuwanie drobnych usterek, monitorowanie warunków temp. i wilgotności, obsługa nawilżaczy (czyszczenie, odkamienianie) i osuszaczy,

  • obsługa nagłośnienia oraz sprzętu audio-wideo,

  • opieka nad magazynem ze sprzętem, etalażem, narzędziami, porządkowanie,

  • prace logistyczne, związane z przenoszeniem przedmiotów - pomoc przy pracach transportowych: załadunek i wyładunek obiektów, przemieszczanie obiektów wewnątrz i między budynkami Muzeum,

  • prace konserwacyjne oraz drobne, bieżące naprawy,

  • drobne roboty ciesielskie, stolarskie, szklarskie, ślusarskie i malarskie,

  • drobne naprawy elektryczne, wymiana żarówek, ustawianie oświetlenia na wystawach,

  • drobne roboty w zakresie instalacji sanitarnej (wod - kan , c.o.),

  • pozostałe drobne prace.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,

  • świadectwo SEP - uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (o napięciu nie wyższym niż 1 kV)– Grupa I,

  • znajomość obsługi komputera i sprzętu AV w podstawowym zakresie,

  • stan zdrowia umożliwiający przenoszenie, transport niekiedy dość ciężkich przedmiotów, pracę na wysokości do 3 m,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,

  • samodzielność, dyspozycyjność i operatywność.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej instytucji kultury,

  • umowę o pracę (3/4 etatu)

  • stabilność zatrudnienia

  • fundusz socjalny

  • wsparcie podczas procesu wdrożenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

O nas

Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie poszukuje pracownika do obsługi techniczno-logistycznej.