Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do pakowania kosmetyków

HUMAN PRO LOGISTICS SP. Z O.O.

20,70 brutto / godz.
  • Garwolin

    Garwolin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta, polskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: pracownik do pakowania kosmetyków.

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja i pakowanie kosmetyków makijażowych.

Wymagania pracodawcy

  • Sumienność i uczciwość.

Pracodawca oferuje

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00; 14.00-22.00;

  • Stawkę godzinowa 20,70 brutto/h;

  • Umowę zlecenie;

  • Stabilność zatrudnienia, pracę na stałe;

  • Wolne weekendy;

  • Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Human Pro Logistics jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka i Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy oraz Azji do prac związanych z produkcją i logistyką towarów. W Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.

Przewiń do profilu firmy