Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do pielęgnacji zieleni

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Niemiecka firma Kleinhaus GmbH jest przedsiębiorstwem z tradycjami i doświadczeniem. Rozwijamy się i poszukujemy dobrych pracowników na nasze projekty (budowy) na terenie całych Niemiec.

    Wykorzystaj swoją szansę i podejmij pracę jako:

    Pracownik do pielęgnacji zieleni w sektorze ogrodnictwa, architektury krajobrazu oraz budowy boisk sportowych na terenie całych Niemiec

    O NAS

    • 200 pracowników, w tym ponad 70 z Polski
    • 80 samochodów dostawczo-osobowych oraz osobowych
    • Filie w Polsce (Warszawa), Niemczech (Papenburg) oraz na Węgrzech (Budapeszt)
    • Interesujące projekty w całych Niemczech

    CO OFERUJEMY

    • System wynagrodzeń w oparciu o wyniki i kwalifikacje pracownika
    • Niemiecka umowa o pracę na czas nieograniczony
    • 30 dni płatnego urlopu wypoczynkowego
    • Możliwości podniesienia kwalifikacji zawodowych
    • Korzystne warunki mieszkaniowe
    • Pomoc w zameldowaniu w Niemczech
    • Pomoc we wszystkich formalnościach/wnioskach, istotnych przy zatrudnieniu w Niemczech
    • Praca w zespole z rodakami
    • Polscy koordynatorzy w Niemczech i w Polsce

    ZADANIA PRACOWNIKA

    • Koszenie trawników, sianie trawy, układanie trawników z rolki
    • Cięcie żywopłotów
    • Pielęgnacja roślin (drzewka, krzewy, rośliny płożące)
    • Sprzątanie liści
    • Prace brukarskie (jeśli pracownik ma doświadczenie)
    • I inne