Pracownik do prac porządkowych – operator myjki

  • Częstochowa, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 06.01.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Mega Service Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim działająca na rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości posiadająca status Zakładu Pracy Chronionej.
    Zatrudnimy osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności oraz osoby pełnosprawne.

    Obecnie poszukujmy:

    pracownika do prac porządkowych – operatora myjki

    Miejsce pracy: Częstochowa ul. Rolnicza

    Zadania:

    • utrzymanie czystości kontenerów, czyszczenie sprężonym powietrzem i czyściwem

    Oczekujemy:

    • osób pełnosprawnych
    • praca na 3 zmiany
    • mile widziane doświadczenie w pracy

    Oferujemy:

    • elastyczną formę zatrudniania
    • wynagrodzenie zawsze na czas