Logo Pracuj.pl

Pracownik do Punktu Rekrutacyjno – Informacyjnego

Wyższa Szkoła Techniczna w KatowicachO firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska - zakres obowiązków
  • aktywne pozyskiwanie uczestników i uczestniczek do Projektu „Śląski System PSF wsparciem rozwoju MMŚP”
  • wsparcie merytoryczne dla przedsiębiorców w zakresie wypełnienia wniosków aplikacyjnych o przyznanie dotacji na usługi rozwojowe w ramach PSF,
  • przyjmowanie i weryfikowanie zgłoszeń rekrutacyjnych,
  • obsługa infolinii telefonicznej dla MŚP

Nasze wymagania

wykształcenie minimum średnie

doświadczenie we współpracy z Przedsiębiorcami

dobra znajomość obsługi komputera (w tym programów word, excel)

zdolności organizacyjne

komunikatywność

umiejętność analitycznego myślenia

samodzielność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

O nas

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach jest pierwszą na Śląsku, niepubliczną Uczelnią prowadzącą studia na kierunkach technicznych, medycznych i artystycznych.

Uczelnia posiada dwa wydziały: Wydział Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Katowicach oraz Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym trendom edukacyjnym oraz oczekiwaniom rynku pracy, Uczelnia stale się rozwija i poszerza swoją ofertę studiów dyplomowych i podyplomowych, zapewniając absolwentom nie tylko zawodowe przygotowanie do przyszłej pracy ale również doświadczenie i nabycie profesjonalnych kompetencji niezbędnych do odnalezienia się na wymagającym rynku pracy.

Pracownik do Punktu Rekrutacyjno – Informacyjnego, Częstochowa