Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do robot ziemnych i drogowych

Eiffage Infra-Ost GmbH

6080 brutto / godz.
  • Berlin, Drezno, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prace przy budowach dróg, mostów.

Nasze wymagania

  • Obsługa maszyn budowlanych, prawo jazdy, komunikatywna znajomość j. niemieckiego, elastyczność, motywacja do pracy.

To oferujemy

Oferujemy stalą umowę o prace, atrakcyjna stawkę godzinowa, zakwaterowanie i regularne zjazdy do kraju.

O nas

Eiffage jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.