Pracownik do spraw przygotowania inwestycji i zakupu nieruchomości

Agrobex sp. z o.o.O firmie

  • Kochanowskiego 7, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Agrobex sp. z o.o.

Kochanowskiego 7

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie terenów inwestycyjnych

  • Prowadzenie spraw formalnych związanych z przygotowaniem inwestycji

  • Współpraca z instytucjami publicznymi między innymi w zakresie pozyskiwania warunków zabudowy, pozwoleń na budowę

  • Współpraca z gestorami sieci w zakresie pozyskiwania warunków technicznych oraz umów na wykonanie uzbrojenia terenu

  • Analiza dokumentacji projektowej i współpraca z biurami projektowymi

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania oraz analizowania decyzji administracyjnych

  • Umiejętność czytania oraz analizowania map, planów zagospodarowania przestrzennego i innych dokumentów planistycznych

  • Umiejętność czytania i analizowania projektów budowlanych

  • Umiejętność czytania i analizowania zapisów wydanych przez gestorów sieci warunków technicznych na wykonanie uzbrojenia terenu oraz umów z nimi związanych

  • Dbałości o spełnianie wymogów formalnych wynikających z przepisów prawa w zakresie realizowanych inwestycji

  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne, skrupulatność

  • Wykształcenie wyższe związane z budownictwem lub planowaniem przestrzennym mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w przyjaznym zespole

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Agrobex jest firmą z długą tradycją i wysokimi kompetencjami w sektorze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Działamy na rynku od 1988 roku, jako deweloper od 1997 roku. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Nasze portfolio jest zróżnicowane, znajdują się w nim zarówno mieszkania z sektora ekonomicznego, jak i ekskluzywne, o najwyższym standardzie. Jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się firmą. Jednym z filarów silnej pozycji rynkowej firmy jest kadra pracownicza, jesteśmy więc zorientowani na rozwój i podnoszenie kompetencji pracowników oraz pozytywne relacje wewnątrz struktur.

Przewiń do profilu firmy