Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do sprzątania

  • Lublin, lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PACO ATHLETIC SHOP

    Firma PACO Athletic Shop zajmuję się prowadzenem klubów i sklepów sportowych, prowadzi również wynajm mieszkań i lokali usługowych. Naszym priorytem jest zadowolenie klientów z jakości świadczonych przez nas usług. Dużą wagę przywiązuję się do czystości.

    Miejsce pracy: Lublin

    Zakres obowiązków:

    Paco Athletic Shop poszukuje solidnych osób do kompleksowego sprzątania 3 obiektów:

    • Klubu Sportowego Paco mieszczącego się przy ulicy Zana 72 w Lublinie
    • Lokalu przy ul. Peowiaków 6
    • Budynku przy ul. Ponikwoda 3

    Wymagania:

    • Własny Transport
    • Dyspozycyjność
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Komunikatywność i otwartość
    • Uczciwość i lojalność
    • Mobilizacja do pracy

    Oferujemy:

    • Wysokie zarobki
    • Pracę rozwojową  możliwością podnoszenia zarobków
    • Stałe wynagrodzenie
    • Współpracę z młodym i dynamicznym zespołem
    • Miłą atmosferę

    Oferty CV proszę o dostarczenie osobiście do Klubu Sportowego PACO przy ul. Zana 72 Lublin w godzinach od 8:00 do 12:00

    Kontakt Pani Ewa, Tel: 81 524 34 55