Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do sprzątania obiektu biurowego

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.04.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Instytut Logistyki i Magazynowania
    zatrudni:
    Pracownika do sprzątania obiektu biurowego
    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • dbanie o czystość i porządek w salach konferencyjnych i seminaryjnych Centrum Kompetencyjnego Instytutu w ramach powierzonego rotacyjnie rejonu,
    • dbanie o czystość i porządek w pomieszczeniach biurowych,
    • praca w godzinach popołudniowych.

    Wymagania:

    • sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
    • obowiązkowość, rzetelność,
    • dobra organizacji pracy własnej,
    • mile widziane doświadczenie zawodowe.

    Instytut oferuje:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy,
    • karnety sportowe, pakiet socjalny, wczasy pod gruszą, świadczenie świąteczne,
    • pracę w zgranym zespole.
    Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w Twojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego procesu rekrutacji prowadzonej przez Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu.
    Zawsze możesz wycofać tę zgodę. Napisz do nas: [email protected]

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE, informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu przy ul. Estkowskiego 6, dostępny pod danymi kontaktowymi (e-mail: [email protected] tel.: 61 8504884. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod telefonem 61 8504884.

    Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy oraz Twojej zgody, której nam udzielasz w związku z rekrutacją i komunikacją pomiędzy nami a Tobą, przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż do momentu cofnięcia udzielonej zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z nami przy realizacji powyższego celu oraz uprawnionym organom państwowym. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem. Na podstawie Twoich danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi nam realizowanie ww. celu.