Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do sprzątania obiektu

MACHURA BROS CORPORATION sp.j.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Machura Bros Corporation Spółka jawna rozpoczęła działalność w roku 1992 i od prawie 30 lat rozwija się dynamicznie, aktywnie inwestując na rynku nieruchomości biurowych, magazynowych i produkcyjnych.

Spółka jest właścicielem wysokiej klasy obiektów magazynowo – biurowych i zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku nieruchomości.

Obecnie poszukujemy osoby do sprzątania naszego obiektu Centrum Biurowego Podwale, który jest nowoczesnym, wysokiej klasy biurowcem.

Zakres obowiązków:

- sprzątanie biur, w tym klatki schodowe, korytarze, windy, łazienki, wejście główne, sala konferencyjna

- bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości w określonych pomieszczeniach

- mycie okien

- opracowywanie listy zakupowej w zakresie środków czystości

Wymagania:

- samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- mile widziana umiejętność obsługi sprzętu do sprzątania - np. Karcher, Numatic

- bardzo dobra organizacja pracy

- sumienność

- mile widziane referencje

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- umowę o pracę

- wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie

- niezbędne narzędzia pracy

- miła atmosfera w pracy

Ogłoszenie archiwalne