Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ControlExpert Polska z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do uzupełniania baz danych

ControlExpert Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Jeśli:

Umiesz szybko i dokładnie analizować dane i wprowadzać je do systemów komputerowych?

Jesteś samodzielny i skoncentrowany na osiąganiu wyznaczonych celów?

Potrafisz dobrze obsługiwać komputer i chcesz nauczyć się czegoś nowego?

Lubisz pracę zespołową i chciałbyś dołączyć do ambitnego zespołu?

To do Twoich zadań będzie należało:

wprowadzanie danych z dokumentacji ubezpieczeniowej do systemu (m.in. dane pojazdów),

weryfikacja danych,

analiza merytoryczna zlecenia,

kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientem.

Nasze wymagania

Nasze oczekiwania:

umiejętność szybkiej analizy danych (obrazów),

zdolność do szybkiego uczenia się,

dokładność,

umiejętność pracy w zespole,

mile widziane osoby z doświadczeniem w obsłudze szkód komunikacyjnych.

To oferujemy

Oferujemy:

umowę o pracę na pełen etat, możliwość pracy zdalnej,

stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,

atrakcyjne warunki premiowania,

możliwość pracy w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze,

pracę w przyjaznym, pomocnym i międzynarodowym zespole,

luźną i niekorporacyjną atmosferę pracy,

pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach,

pakiet benefitów.

Zapraszamy na naszą stronę www.controlexpert.com

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, dokumenty aplikacyjne – CV oraz opcjonalnie list motywacyjny prześlij za pomocą przycisku aplikowania!

O nas

Firma ControlExpert rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku i do dziś jest wiodącym dostawcą usług cyfryzacji danych w branży ubezpieczeniowej, leasingowej oraz motoryzacyjnej. Proces likwidacji szkód komunikacyjnych jest wspierany głównie przez aplikację EasyClaim. Na przestrzeni lat wiedza naszych ekspertów została usystematyzowana w bazach danych i uzupełniona informacjami od producentów pojazdów. Jedyne w swoim rodzaju połączenie wiedzy z branż IT i ekspertów motoryzacyjnych stało się naszą receptą na sukces! Każdy z etapów likwidacji szkody (weryfikacja kosztorysów i faktur) jest w pełni zautomatyzowany. Weryfikujemy około 8 milionów szkód komunikacyjnych w ciągu roku. Pracuje dla nas ponad 700 osób w 16 państwach. Produkty, które oferujemy odpowiadają na potrzeby i spełniają oczekiwania naszych klientów. Naszymi usługobiorcami są znane towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy leasingowe, warsztaty i producenci z branży motoryzacyjnej. Jeżeli jesteś zainteresowany możesz stać się częścią naszego międzynarodowego zespołu!