Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do winobrania we Francji

Grupa Bis-Pol WM Sp. z o.o. Sp.k.

  • okolice Beaune, Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca polega na odcinaniu kiści za pomocą sekatorów i umieszczaniu w wiaderkach. Winorośl nie jest wysoka, pracę wykonuje się w pozycji pochylonej na górzystym lub płaskim terenie. Kobiety ścinają kiście, a mężczyźni noszą kosze/skrzynki z winogronami i ścinają kiście.

Nasze wymagania

  • podleganie pod polski system ubezpieczeń społecznych (np. rejestracja w urzędzie pracy, osoby pracujące, student, uczeń, emeryt, rencista, KRUS)

  • dyspozycyjność w terminie od 8 września do 3 października

  • wyjazd do Francji będzie możliwy tylko z „paszportem covidowym” – potwierdzenie zaszczepienia lub negatywny wynik testu przed wyjazdem

  • stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną

  • zatrudniamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • zatrudniamy tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie

  • mile widziane doświadczenie w pracach rolniczych

To oferujemy

  • Stawka: 10,25 euro za godzinę brutto /praca w systemie godzinowym

  • Premia uznaniowa – dodatkowo do 10% wynagrodzenia

  • Dodatkowa premia za funkcję tłumacza języka francuskiego

  • Zorganizowany transport busami lub autokarami

  • zakwaterowanie na kempingach turystycznych o dobrym standardzie

  • obiady

  • ubezpieczenie

  • Opiekę koordynatora podczas pobytu we Francji

  • dla osób ze znajomością j. francuskiego dodatkowe profity

Grupa Bis-Pol działa na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego numer 6782

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Wyjazd organizowany w ramach assistance

  • zgodnie z ogólnymi zaleceniami, prosimy osoby zapisane na winobranie o tworzenie 2-osobowych grup (krewni, skoligaceni, znajomi, pary, itp.) w celu wspólnego i bezpiecznego dzielenia pokoju mieszkalnego

  • nazwiska osób dobranych będziecie mogli wpisywać w dokumentach aplikacyjnych,

  • osobom, które nie zdołają dobrać się w pary będziemy proponować w miarę naszych możliwości inne rozwiązanie.

  • miejsca wsiadania do autokarów/busów: Jasło, Pilzno, Tarnów, Kraków, Katowice, Wrocław

  • rekrutacja, zatrudnienie oraz organizacja wyjazdu będzie dostosowana do wymogów i restrykcji wprowadzanych przez Francję i Polskę.

Rekrutacja

nie pobieramy opłat za rekrutację ani prowizji z Twojego wynagrodzenia

chcesz zapisać się na tą ofertę? Wyślij aplikacje i wpisz swoję swoje imię, nazwisko, numer telefonu i informację, jeśli jesteś uczniem lub studentem do 26 roku życia.

dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 13 446 32 95 (poniedziałek-piątek 9:00-16:00)

Informacje

  • Długość wyjazdu: około 14 dni (zbiór trwa najczęściej 9-13 dni).

  • Termin wyjazdu: między 08 a 19 września

  • Miejsce pracy: okolice Beaune