Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do wsparcia zadań działu prawnego

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Międzynarodowa firma będąca częścią APS Holding SE działająca w obszarze zarządzania wierzytelnościami w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje
    osób do wsparcia zadań działu prawnego
    Miejsce pracy: Wrocław

    Preferowani będą studenci studiów prawa, pod warunkiem ukończenia przynajmniej 2 roku studiów.

    Obowiązki:

    • analiza akt sprawy,
    • sporządzanie pism procesowych w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych,
    • bieżące monitorowanie spraw, kontakt z sądami,
    • obsługa korespondencji działu.

    Kandydat powinien posiadać:

    • bardzo dobrą znajomość przepisów z zakresu prawa cywilnego, bankowego oraz postępowania cywilnego,
    • udokumentowane doświadczenie w redagowaniu pism procesowych,
    • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office,
    • samodzielność w działaniu,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętność organizacji czasu pracy, dokładność,
    • nastawienie na realizację celów.

    Oferujemy:

    • pracę na podstawie umowy zlecenia,
    • możliwość dostosowania czasu pracy w przedziale godzin 7-20,
    • własne, samodzielne stanowisko pracy,
    • niezbędne wsparcie merytoryczne radcy prawnego,
    • pracę w przyjaznym, młodym zespole,
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz uzyskania referencji.

    CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ

      Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

    bottom