Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do Wykładania Towaru

  • Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Czarna Białostocka, Grajewo, Hajnówka, Łapy, Łomża, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kolno, Horodniany (pow. białostocki), podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MS SERVICES SP. Z O.O.

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży)
oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Danone, Mars Polska, PepsiCola GB).

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU

Miejsce pracy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Czarna Białostocka, Grajewo, Hajnówka, Łapy, Łomża, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kolno, Horodniany (pow. białostocki)
Region: podlaskie
Zadania:
  • zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów
  • dbanie o wygląd i czystość półek
  • raportowanie
Wymagania:
  • ważna książeczka sanepidu
  • silna motywacja i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i terminowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane osoby studiujące
Oferujemy:
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin w zależności od przypisanego grafiku
  • pracę na hali hipermarketu
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji a także dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez MS Services Sp. z o. o. z siedziba w Krakowie przy ul. Bociana 22 (kod pocztowy 31-231), na potrzeby własne lub na zlecenie innych podmiotów (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zmianami). Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz możliwość ich poprawiania.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się