Pracownik do wykładania towaru

  • Barlinek, Białogard, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dziwnów, Golczewo, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Koszalin, Łobez, Międzyzdroje, Myślibórz, Nowogard, Polanów, Police, Połczyn-Zdrój, Pyrzyce, Sianów, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Wałcz, Wolin, Złocieniec, Dębno, Dobra (pow. łobeski), Maszewo, Sławno, Dąbki (pow. sławieński), Ustronie Morskie (pow. kołobrzeski), Rewal (pow. gryficki), Mielno (pow. łobeski), zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Mamy ofertę pracy na halach supermarketów.

    Miejsce pracy: Barlinek, Białogard, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dziwnów, Golczewo, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Koszalin, Łobez, Międzyzdroje, Myślibórz, Nowogard, Polanów, Police, Połczyn-Zdrój, Pyrzyce, Sianów, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Wałcz, Wolin, Złocieniec, Dębno, Dobra (pow. łobeski), Maszewo, Sławno, Dąbki (pow. sławieński), Ustronie Morskie (pow. kołobrzeski), Rewal (pow. gryficki), Mielno (pow. łobeski)
    top2

    OFERUJEMY CI

    • Minimum formalności
    • Wynagrodzenie na czas
    • E-szkolenia
    • Praca na aplikacji mobilnej

    Nasze oczekiwania

    • Posiadasz ważne oświadczenie dla celów
      sanitarno-epidemiologicznych,
    • Cechuje cię uczciwość, silna motywacja
      i zaangażowanie,
    • Jesteś dyspozycyjny i terminowy,
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie
      na podobnym stanowisku  i/lub status osoby studiującej/uczącej się.

    Twoje zadania

    Będziesz:

    • Dbał o ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszego klienta,
    • Rozmieszczał materiały promocyjne i reklamowe,
    • Raportował wykonane zadania w aplikacji mobilnej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).
    bottom