Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do wykładania towaru

  • Będzin, Bielsko-Biała, Blachownia, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Knurów, Krzepice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Skoczów, Sosnowiec, Strumień, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec, Bieruń, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Lędziny, Łaziska Górne, Miasteczko Śląskie, Poręba, Radlin, Radzionków, Rydułtowy, Wojkowice, Buczkowice (pow. bielski), Chybie (pow. cieszyński), Jaworze (pow. bielski), Cięcina (pow. żywiecki), śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Mamy ofertę pracy na halach supermarketów.

    Miejsce pracy: Będzin, Bielsko-Biała, Blachownia, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Knurów, Krzepice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Skoczów, Sosnowiec, Strumień, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec, Bieruń, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Lędziny, Łaziska Górne, Miasteczko Śląskie, Poręba, Radlin, Radzionków, Rydułtowy, Wojkowice, Buczkowice (pow. bielski), Chybie (pow. cieszyński), Jaworze (pow. bielski), Cięcina (pow. żywiecki)
    top2

    OFERUJEMY CI

    • Minimum formalności
    • Wynagrodzenie na czas
    • E-szkolenia
    • Praca na aplikacji mobilnej

    Nasze oczekiwania

    • Posiadasz ważne oświadczenie dla celów
      sanitarno-epidemiologicznych,
    • Cechuje cię uczciwość, silna motywacja
      i zaangażowanie,
    • Jesteś dyspozycyjny i terminowy,
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie
      na podobnym stanowisku  i/lub status osoby studiującej/uczącej się.

    Twoje zadania

    Będziesz:

    • Dbał o ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszego klienta,
    • Rozmieszczał materiały promocyjne i reklamowe,
    • Raportował wykonane zadania w aplikacji mobilnej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).
    bottom