Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do wykładania towaru

  • Chodzież, Gniezno, Gołańcz, Gostyń, Grabów nad Prosną, Jastrowie, Jutrosin, Kępno, Kleczew, Kłecko, Koło, Konin, Krobia, Leszno, Miejska Górka, Ostrzeszów, Piła, Pogorzela, Poniec, Rawicz, Rychwał, Rydzyna, Skoki, Słupca, Sompolno, Trzemeszno, Turek, Wągrowiec, Witkowo, Wolsztyn, Złotów, Kłodawa, Kraszewice (pow. ostrzeszowski), Kazimierz Biskupi (pow. koniński), Kramsk (pow. koniński), Kąkolewo (pow. leszczyński), Pępowo (pow. gostyński), Masłowo (pow. rawicki), Bolechowo (pow. poznański), Gołaszyn (pow. obornicki), Bobulczyn (pow. szamotulski), Biedrusko (pow. poznański), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Mamy ofertę pracy na halach supermarketów.

    Miejsce pracy: Chodzież, Gniezno, Gołańcz, Gostyń, Grabów nad Prosną, Jastrowie, Jutrosin, Kępno, Kleczew, Kłecko, Koło, Konin, Krobia, Leszno, Miejska Górka, Ostrzeszów, Piła, Pogorzela, Poniec, Rawicz, Rychwał, Rydzyna, Skoki, Słupca, Sompolno, Trzemeszno, Turek, Wągrowiec, Witkowo, Wolsztyn, Złotów, Kłodawa, Kraszewice (pow. ostrzeszowski), Kazimierz Biskupi (pow. koniński), Kramsk (pow. koniński), Kąkolewo (pow. leszczyński), Pępowo (pow. gostyński), Masłowo (pow. rawicki), Bolechowo (pow. poznański), Gołaszyn (pow. obornicki), Bobulczyn (pow. szamotulski), Biedrusko (pow. poznański)
    top2

    OFERUJEMY CI

    • Minimum formalności
    • Wynagrodzenie na czas
    • E-szkolenia
    • Praca na aplikacji mobilnej

    Nasze oczekiwania

    • Posiadasz ważne oświadczenie dla celów
      sanitarno-epidemiologicznych,
    • Cechuje cię uczciwość, silna motywacja
      i zaangażowanie,
    • Jesteś dyspozycyjny i terminowy,
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie
      na podobnym stanowisku  i/lub status osoby studiującej/uczącej się.

    Twoje zadania

    Będziesz:

    • Dbał o ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszego klienta,
    • Rozmieszczał materiały promocyjne i reklamowe,
    • Raportował wykonane zadania w aplikacji mobilnej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).
    bottom