Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik do wykładania towaru – Merchandiser

MS SERVICES SP. Z O.O.

  • Olkusz

    Olkusz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszych klientów/producentów,

  • Rozmieszczanie materiałów promocyjnych i reklamowych,

  • Raportowanie wykonanych zadań w aplikacji mobilnej.

Nasze wymagania

  • Posiadasz ważne oświadczenie dla celów sanitarno-epidemiologicznych oraz smartfon z systemem Android, żeby zainstalować aplikację mobilną,

  • Cechuje cię uczciwość, silna motywacja i zaangażowanie,

  • Jesteś dyspozycyjny i terminowy,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub status osoby studiującej/uczącej się.

To oferujemy

  • Minimum formalności,

  • Wynagrodzenie na czas,

  • E-szkolenia,

  • Elastyczny czas pracy - praca dodatkowa lub pełen etat,

  • Praca na aplikacji mobilnej.

Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).

Przewiń do profilu firmy