Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do zawierania polis ubezpieczeniowych

AGS FINANCE GROUP SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

praca zgodnie z powierzonym zakresem zadań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i zawieraniu ubezpieczeń komunikacyjnych lub i majątkowych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

  • znajomość produktów ubezpieczeniowych

  • minimum średnie wykształcenie

  • pozytywne nastawienie i chęci rozwijania się w przyjaznym zespole

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, komunikatywność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowa o pracę i satysfakcjonujące warunki prowizyjne

  • pełne wsparcie szkoleniowe

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet opieki medycznej

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole

AGS FINANCE GROUP SP. Z O.O.

LIDER UBEZPIECZEŃ –PROFESJONALIZM-DOŚWIADCZENIE-ZAUFANIE

21 Towarzystw Ubezpieczeniowych w 1 miejscu

Od ponad 20 lat świadczymy profesjonalne usługi ubezpieczeniowe dla firm i klientów indywidualnych. Jako Lider na rynku ubezpieczeniowym wyróżnia nas doświadczenie profesjonalizm, zaufanie. Nasz wykwalifikowany zespół Agentów z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej wybierze dla klienta najlepszy wariant spośród 21 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Przewiń do profilu firmy