Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AGS FINANCE GROUP SP. Z O.O. z siedzibą w: Krakowska 117A, 02-256 WARSZAWA (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do zawierania polis ubezpieczeniowych

AGS FINANCE GROUP SP. Z O.O.

3 0007 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

praca zgodnie z powierzonym zakresem zadań, obsługa klienta ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i zawieraniu ubezpieczeń komunikacyjnych lub i majątkowych

  • znajomość produktów ubezpieczeniowych

  • minimum średnie wykształcenie

  • pozytywne nastawienie i chęci rozwijania się w przyjaznym zespole

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, komunikatywność, pogoda ducha

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne zatrudnienie

  • umowa o pracę i satysfakcjonujące warunki prowizyjne

  • pełne wsparcie szkoleniowe

  • pakiet opieki medycznej

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

GRUPA AGS

LIDER UBEZPIECZEŃ –PROFESJONALIZM-DOŚWIADCZENIE-ZAUFANIE

21 Towarzystw Ubezpieczeniowych w 1 miejscu

Od ponad 20 lat świadczymy profesjonalne usługi ubezpieczeniowe dla firm i klientów indywidualnych. Jako Lider na rynku ubezpieczeniowym wyróżnia nas doświadczenie profesjonalizm, zaufanie. Nasz wykwalifikowany zespół Agentów z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej wybierze dla klienta najlepszy wariant spośród 21 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

DO Grupy należą:

AGS FINANCE GROUP SP Z O.O. UBEZPIECZENIA

AGS TRAVEL WAKACYJNY SWIAT

AGS NIERUCHOMOŚCI SP Z O.O.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje