Logo Pracuj.pl

Pracownik do zbierania zamówień EPT i voice-pick

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.O firmie

  • Waddinxveen, Holandia
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie zamówień produktów spożywczych, napoi oraz papierosów przy pomocy wózka EPT
  • Kompletacja odbywa się głównie w dziale chłodzenia, zamrażania oraz dziale HEMA
  • Poza wózkiem EPT zamówienia zbierane są przy pomocy systemu Voice-Pick (w języku angielskim) i ręcznego skanera
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • Obowiązki wykonywane są zgodnie z obowiązującymi na zakładzie zasadami bezpieczeństwa

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, poziom B1
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Stawka: 12,71€ brutto/h
  • Dodatki zmianowe: 25-50%
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Możliwość wyjazdu w parach lub w grupach
  • Jednozmianowy system pracy w temperaturze: mroźnia: -18°C , magazyn od 0 do 7°C
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SFN (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii(Transport Gratis)
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Stawka

12.71 euro brutto /h

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Pracownik do zbierania zamówień EPT i voice-pick, Waddinxveen, Holandia