Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do zbioru warzyw

Dolphin Poland LLP

  • Południowa Szwecja, Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dolphin Poland LLP poszukuje pracowników do pracy na przy zbiorze warzyw (kapusta, dynie, ziemniaki, seler, kalafior) , na terenie południowej Szwecji

Praca od zaraz maja do końca listopada

Praca przy zbiorach i pakowaniu warzyw

Miejsce pracy: Południowa Szwecja

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy zbiorach i pakowaniu warzyw. Praca odbywa się na zewnątrz i wewnątrz w zależności od zadań.

Wymagania pracodawcy

  • Własna działalność gospodarcza w Polsce lub Szwecji

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Sprawność fizyczna i przygotowanie do pracy fizycznej

  • Dobry stan zdrowia

  • Doświadczenie w pracach przy zbiorach i pakowaniu warzyw

  • Prawo jazdy kat.B

  • Prawo jazdy kat T lub doświadczenie w obsłudze traktora mile widziane

  • Wybór kandydatów do testu odbywa się na podstawie CV. Test jest wykonywany przez maksymalny okres 14 dni.

  • Kandydat może zostać odesłany, jeśli nie zostanie zakwalifikowany po przyjeździe.

Pracodawca oferuje

  • zakwaterowanie

  • podróż do i ze Szwecji

  • Minimalnie 40 godzin tygodniowo

  • Stawka od 13 euro /H

  • odzież robocza

Dodatkowe informacje

Prosimy CV najlepiej w języku angielskim