Pracownik do Zespołu w Laboratorium Przyzakładowym w Dziale Zapewnienia Jakości i Rozwoju

Develey Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola prób produktów i surowców w oparciu o analizy fizykochemiczne, sensoryczne; reagowanie na odchylenia,

  • kontrola produkcji w toku; reagowanie na odchylenia,

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu higieny i dobrych praktyk pracy,

  • udział w działaniach korygujących, naprawczych; analiza przyczyn,

  • kontrola czystości środowiska produkcji,

  • inne obowiązki związane z bezpieczeństwem i jakością produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie – kierunkowe,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • znajomość obsługi komputera - środowisko Windows,

  • dobra organizacja pracy; umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy),

  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje na stanowisku pracy,

  • dodatki w ramach programu jubileuszu pracy,

  • dofinansowanie wakacji dla dzieci,

  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników,

  • pikniki rodzinne, spotkania integracyjne,

  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika,

  • zniżki na firmowe produkty,

  • przyjazne wdrożenie do pracy,

  • pozytywny i zgrany zespół współpracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

  • Prosimy o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Międzynarodowa firma z branży FMCG, jeden z najbardziej liczących się producentów musztard i sosów zimnych w Polsce i w Europie, zarządzająca w Polsce takimi markami jak: Develey, Kikkoman, Tabasco, Olivana, Del Monte, Mutti, z siedzibą Warszawa Praga Północ, poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik w Laboratorium Przyzakładowym w Dziale Zapewnienia Jakości i Rozwoju.

Przewiń do profilu firmy