Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Doręczania Przesyłek

DPD Polska

  • Tryb wypłaty:miesięczna

DPD Polska

Południowa 29

Gumieńce

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Doręczanie przesyłek do klientów

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • Poszukiwanie dodatkowego dochodu

  • Zaangażowanie i motywacja do skutecznego działania

  • Uczciwość i sumienność

To oferujemy

  • możliwość podjęcia zlecenia doręczania przesyłek (w tym: na motorze, rowerowo, samochodem osobowym)

  • gwarancję otrzymywania zleceń na terenie jednej dzielnicy

  • współpracę na podstawie umowy zlecenia z: atrakcyjnym system wynagrodzeń uzależnionym od ilości doręczonych przesyłek,

  • gwarantowaną stawkę godzinową

  • elastycznymi godzinami współpracy

  • możliwością pracy dodatkowej np. po 4-5h dziennie w godzinach popołudniowych

  • szkoleniami instruktażowymi

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy