Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik drogowy

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-23
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Euro Talents pilnie poszukuje pracowników na stanowisko Pracownik drogowy.
    Nasz klient to nowoczesna rozwijająca się firma zatrudniająca około 30 pracowników. Firma wykonuje różnego rodzaju projekty drogowe na terenie Belgii przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, zaczynając od przygotowania podłoża do całkowitej finalizacji dróg.
    Szukasz pracy za granicą w nowoczesnej firmie z możliwością rozwoju?
    Aplikuj! Czekamy na Twoje Cv!
    PRACOWNIK DROGOWY

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie przepustów pod drogą – wkopywanie rur
    • Wpuszczanie rur PCV pod przyłączenia do domów
    • Obsługa ubijarki
    • Ustawianie ławek, wiercenie przyczepów przed montażem
    • Montowanie słupków, odpowiednie zalanie betonem
    • Montaż studzienek i wykonywanie ich przyłączy
    • Wylewanie podkładów pod sztuczne boiska
    • Znajomość budowy szalunków będzie atutem

    Wymagania:

    • Dobry język angielski, chęć nauki niderlandzkiego w dalszej perspektywie
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dokładność, dbałość o staranne wykonanie pracy

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie na belgijskiej umowie o pracę
    • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe
    • Ponadto Euro Talents zapewni Ci dobre zakwaterowanie w pobliżu firmy i zadba o całą administrację związaną z zatrudnieniem

    ZAINTERESOWANYCH  PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV  Z POMOCĄ PRZYCISKU APLIKUJ