Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Drukarni Cyfrowej

  • Warszawa, Ząbki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRINTPRINT GROUP

    Prężnie działająca firma poligraficzna poszukuje kandydata na stanowisko pracownika punktu xero. PrintPrint Group zajmuje się kompleksową obsługą poligraficzną firm, w tym: drukowaniem, kopiowaniem oraz skanowaniem. Specjalizuje się w wydrukach wielkoformatowych dla branży budowlanej i architektonicznej. Więcej informacji o firmie na stronie internetowej www.printprint.pl.

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Ząbki

    Do obowiązków pracownika będzie należało m.in.:

    • Obsługa klienta w siedzibie firmy oraz poza nią;
    • Odbiór i dowóz zleceń;
    • Obsługa maszyn poligraficznych;
    • Przygotowanie materiałów do druku i kopiowania;
    • Wystawianie dokumentów sprzedaży;
    • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

    Wymagania:

    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność;
    • Umiejętność planowania i dobra organizacja własnej pracy;
    • Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych;
    • Wysoka kultura osobista;
    • Skrupulatność i dokładność;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Mile widziana umiejętność obsługi sprzętu poligraficznego (kopiarki, plotery, drukarki wielkoformatowe).

    Nasza firma oferuje:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży poligraficznej;
    • Realne szanse rozwoju zawodowego;
    • Przyjazne warunki pracy;
    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę;
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: telefon, komputer, samochód służbowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PrintPrint Group z siedzibą w Ząbkach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.