Oferta pracy

Pracownik Drukarni - Empik Foto

Empik S.A.

  • Konotopa (pow. warszawski zachodni)

    Konotopa (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:2 zmiany: 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Dołącz do zespołu EmpikFoto i rozwijaj z nami najpopularniejszy serwis z odbitkami i fotogadżetami w Polsce!

Lokalizacja: Konotopa, obok Piastowa

Zapewniamy transport Warszawa (Centrum Plac Defilad) - Konotopa

Co będziesz u nas robić?

Twoja rola na tym stanowisku będzie polegać na dbaniu o jakość, wydajność i terminowość produkcji książek i kalendarzy. Razem z zespołem drukarni będziesz odpowiadać za przygotowywanie produktów do wysyłki oraz kontrolę stanów magazynowych. Twoim zadaniem będzie również utrzymanie sprawności urządzeń drukujących oraz usprawnianie i optymalizację procesu pakowania.

Nasze wymagania

  • Masz zdolności manualne;

  • Jesteś osobą otwartą na pracę w trybie 2-zmianowym;

  • Jesteś osobą samodzielną, skrupulatną, skupioną na zadaniu;

  • Jesteś otwarty/otwarta;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie na okres około 3 miesięcy (wsparcie sezonowe drukarni)

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zespole nastawionym na współpracę

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy