Oferta pracy

Pracownik drukarni

Grupa PWNO firmie

Grupa PWN

Senatorska 31

Łódź

OSDW Azymut Sp. z o.o. jest firmą prowadzącą sprzedaż hurtową książek oraz świadczącą usługi dystrybucyjno-logistyczne na rynku wydawniczo-księgarskim.
Naszym Klientom zapewniamy prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, realizowanie dostaw oraz całą gamę narzędzi wspomagających sprzedaż, od usług dystrybucyjnych i marketingowych po możliwość druku ma żądanie, oferowanego przez naszą nowoczesną drukarnię cyfrową.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Pracownik drukarniNumer ref.: Miejsce pracy: Łódź
Poszukujemy osób dynamicznych i zmotywowanych.

Obowiązki:
  • Ustawianie i obsługa nowoczesnych maszyn poligraficznych
  • Nadzór nad produkcją i kontrola jakości
  • Proste prace poligraficzne
Wymagania:
  • Dokładność oraz zdolności manualne
  • Dobra organizacja pracy i terminowość wykonywania powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany) i dyspozycyjność
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie w branży drukarskiej
Oferujemy:
  • Stanowisko dostępne od zaraz !!
  • Umowę o pracę
  • Pracę w centrum Łodzi – dogodna lokalizacja, łatwy dojazd komunikacją miejską, bezpłatne miejsca parkingowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych – dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i kart sportowych

Złóż aplikację, klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy