Oferta pracy

Pracownik drukarni – Montażysta

TagaticO firmie

Tagatic

Fabryczna 14

Wrocław

Nasza firma to dwie rozwijające się marki: Tagatic oraz Drukarnia DPI. Zaopatrujemy Klientów z całej Polski i UE w najwyższej jakości wydruki wielkoformatowe, cyfrowe i offsetowe.

W związku ze zmianami w naszej firmie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji - montażysta

Twoje zadania polegać będą na:

  • obróbce wydruków oraz tworzyw pod wydruki: cięcie, laminowanie, wyklejanie na podłożach z tworzyw sztucznych, szkle, ścianach, obieranie i transportowanie wydruków, montaż i kompletacja sprzętu wystawienniczego, gięcie tworzyw itp. obsłudze urządzeń introligatorskich
  • montażach i demontażach materiałów wewnętrznych i zewnętrznych: aplikacja wydruków na różnorodne powierzchnie (ściany, szyby, podłogi, powierzchnie metalowe, tworzywa sztuczne itp.), usuwanie folii samoprzylepnych, montaż i demontaż szyldów reklamowych, kasetonów, tablic i naklejek. wykonywanie pomiarów
  • pakowaniu i szykowaniu materiałów do wysyłki, kontroli produktów gotowych pod względem jakości

Czego oczekujemy:

  • doświadczenie w branży reklamowej, montażach (wyklejanie folii, prace na drabinie, montaż kasetonów, fototapet itp.)
  • prawa jazdy kat. B
  • zdolności manualnych oraz umiejętności pracy z podstawowymi elektronarzędziami
  • sumienności, punktualności i zaangażowania w powierzone zadania

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i wesołym zespole (poczucie humoru jest dodatkowym atutem!)
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Umowę
    o pracę
  • Realny wpływ na miejsce i warunki pracy
  • Szkolenie z obsługi maszyn, zdobycie wiedzy w zakresie poligrafii
  • Pracę jednozmianową, od poniedziałku do piątku

Wyślij nam swoje CV! W dokumentach aplikacyjnych zawrzyj też poniższą klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych oraz podaj oczekiwaną wysokość wynagrodzenia netto (na rękę) .

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tagatic z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest DPI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy