Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. administracji biura

Pilamis sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Pilamis funkcjonuje na rynku usług budowlanych od 2008 roku. Założyciele spółki rozwinęli działalność w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz kompleksowego zarządzania inwestycjami budowlanymi na bazie współpracy z prestiżowymi podmiotami administracji publicznej i prywatnymi podmiotami. Naszą mocną stronę stanowi wykwalifikowany, rzetelny i zgrany zespół, dobrze znający realia branży budowlanej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych na terenie całej Polski, w zakresie: budownictwa miejskiego, przemysłowego i komunikacyjnego. Jesteśmy ekspertami w planowaniu, zarządzaniu i nadzorze nad inwestycjami realizowanymi w celach: mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych, drogowych oraz magazynowo - logistycznych. Długotrwały proces, jakim jest realizacja złożonego planu inwestycyjnego, wymaga koordynacji nad szeregiem powiązanych ze sobą zadań. Wykorzystując doświadczenie, wiedzę oraz kwalifikacje naszej kadry, staramy się przede wszystkim zrozumieć cele i potrzeby naszych Klientów, by efektywnie realizować kolejne inwestycje. Naszym celem jest realizacja ambitnych przedsięwzięć - inwestycji znaczących, zauważalnych i przynoszących użytek społeczeństwu, satysfakcję naszym Klientom, jak i nam samym - zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Indywidualnie dobieramy rozwiązania do potrzeb Klientów tak, by realizowana inwestycja, spełniała wymogi formalno-prawne, estetyczne, była funkcjonalna i praktyczna. Zaufało nam wielu Klientów, a najlepszą wizytówką wykonanej pracy są powstałe i oddane do użytku obiekty budowlane.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa i wsparcie zespołów pod względem administracyjnym
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • Obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej
  • Kompletowanie i prowadzenie dokumentacji wewnętrznej dot. prowadzonych inwestycji budowlanych
  • Przygotowywanie pism, wniosków, zleceń i innych dokumentów Zarządu (we współpracy z Asystentem Zarządu)
  • Archiwizacja i przechowywanie dokumentacji  Udzielanie informacji upoważnionym pracownikom oraz interesantom, kontrahentom
  • Obsługa spotkań  wsparcie Zarządu oraz pracowników innych działów w prowadzonych projektach
  • Koordynacja zaopatrzenia biura w materiały biurowe, artykuły spożywcze
  • Bieżąca pomoc w realizacji poszczególnych inwestycji
  • Dbałość o czystość, ład i porządek w sekretariacie oraz biurze

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera i MS Office
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, dokładność w działaniu oraz dotrzymywanie ustalonych terminów
  • Zaangażowanie w powierzane zadania, sumienność, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość nabywania nowej wiedzy i rozwoju umiejętności

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne