Oferta pracy

Pracownik ds. Administracji Finansowej

C.H. Robinson

  • Swobodna 1, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Swobodna 1

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z globalnymi zespołami operacyjnymi i finansowymi

  • Sprawne procesowanie faktur i innych dokumentów ksiegowych

  • Wsparcie klientów zewnętrznych i wewnętrznych w rozwiązywaniu problemów związanych z procesami księgowymi

  • Obsługa płatności i alokacja wpłat

Nasze wymagania

  • Posługujesz się jęz. angielskim na poziomie min.B2

  • Lubisz pracę w zespole

  • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja to Twoje atuty

  • ​Szukasz pierwszej pracy w księgowości lub zależy Ci na zmianie ścieżki kariery

To oferujemy

  • Rozwinięty program wdrożeniowy

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w kierunku eksperckim lub w zarządzania zespołem

  • Dostęp do platformy szkoleniowej umożliwiającej stałe nabywanie wiedzy

  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia

  • Możliwość pracy na nowoczesnych narzędziach i systemach finansowo-księgowych

  • System kafeteryjny MyBenefit, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dołącz do rozwijającego się zespołu Global Finanse Shared Service Center we Wrocławiu. Od początku roku zatrudniliśmy 70 osób i dalej rośniemy.

Nasz zespół liczy już 135 ✨

Oferujemy możliwość działania na międzynarodowych projektach, pakiet szkoleń wdrożeniowych i codzienne wsparcie kolegów i koleżanek.

Jest to oferta dla Ciebie, jeżeli szukasz pierwszej pracy w księgowości lub planujesz zmianę ścieżki kariery. Po okresie wdrożenia oferujemy możliwość pracy hybrydowej. Rozwijaj się z nami w kierunku eksperckim lub związanym z zarządzaniem ludźmi.

Przewiń do profilu firmy