Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. administracji i floty

T-Jobs Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie firmową flotą samochodową, ubezpieczenia, kontakt z Leasingodawcami, ubezpieczycielami, serwisami

  • Rozwiązywanie bieżących problemów z samochodami – umawianie, autoryzacja napraw, przeglądów, likwidacja szkód komunikacyjnych , obsługa oponiarska, wskazania użytkowników – mandaty

  • Wsparcie administracyjne biura

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Współpraca z dostawcami usług ,kontakt z Urzędami

  • Inna bieżące prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dokładność , umiejętność prowadzenia kilku spraw jednocześnie

  • Znajomość programów Office

  • Pozytywne nastawienie

  • Umiejętność ustalania priorytetów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pracę w ambitnym, zgranym zespole i dobrą atmosferę w biurze

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

  • Dogodną lokalizację biura

  • Dobrą kawę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

T-Jobs Sp. z o.o. firma o stabilnej sytuacji, działająca w na rynku od ponad 15 lat, zajmująca się świadczeniem usług w zakresie pozyskiwania i udostępniania pracowników dla naszych Klientów, zatrudniająca około 500 pracowników w całej Polsce poszukuje do swojego biura w Kielcach Pracownika ds. Administracji i Floty.

Przewiń do profilu firmy