Logo Pracuj.pl

Pracownik ds. administracji i floty

T-Jobs Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

T-Jobs Sp. z o.o.

Kolejowa 47A

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie firmową flotą samochodową, ubezpieczenia, kontakt z Leasingodawcami, ubezpieczycielami, serwisami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów z samochodami – umawianie, autoryzacja napraw, przeglądów, likwidacja szkód komunikacyjnych , obsługa oponiarska, wskazania użytkowników – mandaty
  • Wsparcie administracyjne biura
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Współpraca z dostawcami usług ,kontakt z Urzędami
  • Inna bieżące prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dokładność , umiejętność prowadzenia kilku spraw jednocześnie
  • Znajomość programów Office
  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność ustalania priorytetów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę w ambitnym, zgranym zespole i dobrą atmosferę w biurze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe
  • Dogodną lokalizację biura
  • Dobrą kawę

T-Jobs Sp. z o.o. firma o stabilnej sytuacji, działająca w na rynku od ponad 15 lat, zajmująca się świadczeniem usług w zakresie pozyskiwania i udostępniania pracowników dla naszych Klientów, zatrudniająca około 500 pracowników w całej Polsce poszukuje do swojego biura w Warszawie Pracownika ds. Administracji i Floty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Pracownik ds. administracji i floty, Kolejowa 47A, Wola, Warszawa