Logo Pracuj.pl

Pracownik ds. Administracji i Obsługi Klienta

REMONDIS Sp. z o.o.O firmie

REMONDIS Sp. z o.o.

Batalionów Chłopskich 3

Pruszcz Gdański

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługi biurowo-kancelaryjna, nadzoru nad obiegiem dokumentów, w tym korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej,
  • Współpracy z Centralą Grupy w zakresie bieżącej obsługi księgowej,
  • Tworzenia dokumentacji w systemie BDO (KPO, KPOK, KEOK, KEO),
  • Wsparcia w realizacji kontraktów,
  • Kontaktu z Klientem,
  • Segregacji, ewidencji i tworzenia zbiorów dokumentacji oraz danych w Excel,
  • Sporządzania ofert i raportów,
  • Pozyskiwania wymaganych danych z systemów informatycznych (RUMS, D3 Produktiv system),
  • Tworzenie oraz wpisywanie danych do systemu (PZ, WZ, KPO, Karty drogowe etc.),
  • Bieżącej współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • Jesteś skrupulatny, samodzielny, odpowiedzialny, umiesz pracować w zespole,
  • Posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office,
  • Legitymujesz się wysoką kulturą osobistą.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
  • Pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling, usługi komunalne, zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 29 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

Pracownik ds. Administracji i Obsługi Klienta, Batalionów Chłopskich 3, Pruszcz Gdański