Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Administracji i Obsługi Klienta

REMONDIS Sp. z o.o.O firmie

REMONDIS Sp. z o.o.

Batalionów Chłopskich 3

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Obsługi biurowo-kancelaryjna, nadzoru nad obiegiem dokumentów, w tym korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej,

  • Współpracy z Centralą Grupy w zakresie bieżącej obsługi księgowej,

  • Tworzenia dokumentacji w systemie BDO (KPO, KPOK, KEOK, KEO),

  • Wsparcia w realizacji kontraktów,

  • Kontaktu z Klientem,

  • Segregacji, ewidencji i tworzenia zbiorów dokumentacji oraz danych w Excel,

  • Sporządzania ofert i raportów,

  • Pozyskiwania wymaganych danych z systemów informatycznych (RUMS, D3 Produktiv system),

  • Tworzenie oraz wpisywanie danych do systemu (PZ, WZ, KPO, Karty drogowe etc.),

  • Bieżącej współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie,

  • Jesteś skrupulatny, samodzielny, odpowiedzialny, umiesz pracować w zespole,

  • Posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office,

  • Legitymujesz się wysoką kulturą osobistą.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się branży,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,

  • Pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling, usługi komunalne, zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 29 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy