Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Administracji

Ekspol Kraków sp. z o.o.O firmie

  • Ul Mieszka I-go 2, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ekspol Kraków sp. z o.o.

Ul Mieszka I-go 2

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur obowiązujących w firmie,

  • telefony komórkowe, stacjonarne, internet, prąd, gaz itd – Umowy, negocjacje stawek

  • nadzór nad zaopatrzeniem biura oraz zatwierdzanie wydatków na niezbędne materiały biurowe, urządzenia i wyposażenie firmy,

  • zestawienia płatności, przygotowywanie przelewów

  • wprowadzanie i kontrola faktur, cenniki

  • bonusy, skonta, oświadczenia do klientów o płatnościach, salda

  • kaucje

  • nadzór nad bieżącą realizacją kontraktów

  • rozliczenia obiektów

  • wsparcie dla Zarządu w bieżącym koordynowaniu projektów i współpracy między działami firmy- kontrola

  • BDO

  • ubezpieczenia

  • urlopy, zwolnienia lekarskie, teczki pracowników, umowy- nadzór

  • uzupełnianie listy obecności montażystów, gps

  • przygotowywanie dokumentów do spraw sądowych

  • biuro rachunkowe- dokumenty, kontakt, sprawdzanie raportów kasowych

Nasze wymagania

  • minimum średniego wykształcenia,

  • biegłej znajomości pakietu Microsoft Office (warunek konieczny),

  • znajomość podstawy przepisów prawa pracy

  • umiejętności efektywnej organizacji pracy, sumienności i dokładności,

  • poczucia odpowiedzialności za realizowane zadania,

  • terminowości w prowadzonych projektach,

  • umiejętności radzenia sobie ze stresem,

  • chęci podjęcia zatrudnienia na stałe,

  • zaangażowania w zlecone obowiązki,

  • komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności logicznego myślenia.

To oferujemy

  • pracę na dłuższy okres,

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie bezpośrednio z pracodawcą podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Firma zajmująca się montażem wykładzin podłogowych o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni Pracownika ds. Administracji.

Przewiń do profilu firmy