Pracownik ds. Administracji

Klient Pracuj.pl

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Pracownika ds. Administracji.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu oraz kompleksowa organizacja pracy biura;

  • Obsługa połączeń telefonicznych;

  • Koordynacja terminarza;

  • Zarządzenie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;

  • Umawianie spotkań;

  • Katalogowanie i archiwizacja dokumentów firmowych;

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

  • Obsługa urządzeń biurowych;

  • Załatwianie bieżących spraw administracyjno-organizacyjnych;

  • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji;

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie administracyjno-organizacyjnym;

  • Zaopatrzenie w artykuły biurowe, środki czystości i artykuły spożywcze;

  • Inne prace administracyjno–biurowe.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe;

  • Wymagane cechy charakteru: zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz samodyscyplina, samodzielność, odpowiedzialność;

  • Język niemiecki lub Język angielski - poziom komunikatywny minimum B2.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • Możliwość udziału w szkoleniach;

  • Szansa zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą