Oferta pracy

Pracownik ds. administracji Kurierskiej

FedEx Express PolandO firmie

FedEx Express Poland

Kawaleryjska 5A

Legnica

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
5/8 etatu, godziny pracy 13.00-18.00

Podstawowe obowiązki:

  • bieżąca kontrola i weryfikacja pracy kurierów
  • kontrola kompletności i rzetelności danych zapisanych w karcie dziennej kuriera
  • terminowe i poprawne sporządzanie raportów dotyczących pracy kurierów
  • zapewnienie prawidłowego i na czas rozliczenia gotówki pobranej przez kurierów

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • podstawowa znajomość j. angielskiego
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej oraz doświadczenie w sporządzaniu raportów kasowych

Biuro FedEx to źródło informacji na temat przesyłki. To tutaj tworzą się Zespoły Ludzi zaangażowanych na każdym szczeblu, których celem jest łączyć wiele czynników i tworzyć łańcuch dostaw. To od nich zależy czy cel zostanie osiągnięty w określonym terminie i miejscu.

Nasza oferta:

  • umowa
    o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • karta MultiSport
  • nagrody jubileuszowe
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie nauki
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • firmowe akcje społeczne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy