Oferta pracy

Pracownik ds. Administracji Logistyki

Grupa FIEGE Polska

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz realizować procedury operacyjne zgodnie z wymaganiami oraz specyfiką obsługi operacji prowadzonych dla Klientów;

  • Będziesz odpowiadać za obsługę systemu magazynowego;

  • Zajmiesz się wprowadzaniem danych do systemu;

  • Nauczysz się sporządzać raporty;

  • Poznasz proces archiwizacji dokumentacji;

  • Weźmiesz udział w inwentaryzacjach;

  • Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie dokumentacji związanej z wysyłką materiału z magazynu;

  • Będziesz ściśle współpracować z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel);

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym;

  • Umiejętności analityczne;

  • Zdolności komunikacyjne;

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna Medicover, Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne i paczki dla dzieci);

  • Gwarantowaną podwyżkę po 12 miesiącach pracy;

  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy;

  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy (rekrutacja wewnętrzna, indywidualne plany rozwoju);

  • Pracę w przyjaznych strukturach, każdy z nas się zna:)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 19 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

W Gorzowie oferujemy naszemu klientowi kompletną obsługę łańcucha dostaw z szeroką gamą usług logistycznych.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Przewiń do profilu firmy