Oferta pracy

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACJI LOGISTYKI (NDM)

Grupa FIEGE Polska

  • Okunin 1, Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Okunin 1

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz realizować procedury operacyjne zgodnie z wymaganiami oraz specyfiką obsługi operacji prowadzonych dla Klientów

  • Będziesz odpowiadać za obsługę systemu magazynowego

  • Zajmiesz się wprowadzaniem danych do systemu

  • Nauczysz się sporządzać raporty

  • Poznasz proces archiwizacji dokumentacji

  • Weźmiesz udział w inwentaryzacjach

  • Będziesz ściśle współpracować z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Umiejętności analityczne

  • Zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość nauki i rozwoju (m.in. lekcje języka angielskiego, Akademia Rozwoju Fiege),

  • Atrakcyjny pakiet benefitów – bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dobrowolne ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych.

W Nowym Dworze Mazowieckim pracujemy na rzecz klienta z branży obejmującej środki do automatycznego zmywania naczyń, czyszczenia powierzchni oraz prania i pielęgnacji tkanin. Zajmujemy się procesami magazynowymi takimi jak: przepływ i składowanie produktów oraz realizowanie dostaw poprzez zapewnienie środków transportowych.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie w naszym centrum dystrybucyjnym w Nowym Dworze Mazowieckim

Przewiń do profilu firmy