Oferta pracy

Pracownik ds. Administracji Logistyki

Grupa FIEGE PolskaO firmie

Grupa FIEGE Polska

1JB

Osła (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

Zadania: Weźmiesz udział w budowaniu trwałych relacji z Klientem, Nauczysz się obsługi systemów magazynowych, Poznasz proces rozpatrywania reklamacji, Będziesz koordynował proces sporządzania raportów, Będziesz śledzić prawidłowy obieg dokumentacji, Będziesz ustalać harmonogram dnia pracy, Weźmiesz udział w audytach Będziesz odpowiedzialny za proces archiwizacji dokumentacji

Nasze wymagania

Profil: Doskonała organizacja pracy, wielozadaniowość, Umiejętność pracy pod presją czasu, Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel), Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, Zmysł analityczny Zdolności komunikacyjne, Wysoki poziom samodzielności oraz asertywności, Doceniamy znajomość SAP

To oferujemy

FIEGE OFERUJE MI: Przyjazny proces wdrożenia w obowiązki, Okazję do zdobycia cennego doświadczenia z dziedziny logistyki w firmie o bogatym, międzynarodowych know-how, Nieodpłatna forma nauki języka angielskiego, Poznanie podstawowych i zaawansowanych operacji w systemie SAP Świetne, koleżeńskie relacje w zgranym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Dzięki naszej pasji do tworzenia wartości dla naszych klientów, staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. W naszej rodzinnej firmie posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym. Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z różnych branż.W Osłej zarządzamy magazynem, administracją procesów logistycznych oraz udzielamy wsparcia logistycznego naszemu Klientowi - sieci holenderskich sklepów niespożywczych. Szukasz stabilności połączonej z miłą atmosferą?Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie w naszej jednostce w Osłej.

Przewiń do profilu firmy