Pracownik ds. Administracji Personalnej

FM LogisticO firmie

  • Mszczonów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Pracownik ds. Administracji PersonalnejNumer ref.: INTRA/HR/2020

Zakres zadań:

  • realizacja prac związanych z administrowaniem dokumentami i danymi personalnymi;
  • administrowanie systemem rozliczania czasu pracy, nadzór nad poprawnością rozliczania czasu pracy;
  • realizacja wybranych prac związanych z prowadzonymi projektami personalnymi;
  • współpraca z menedżerami w zakresie administracji personalnej i rozliczania czasu pracy;
  • aktywny udział w organizacji i realizacji działalności socjalnej;
  • sporządzanie niezbędnych raportów i analiz.

Wymagania:

  • znajomość przepisów prawa pracy;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność; odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność;
  • mile widziana znajomość systemu TETA, Workday.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy