Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. administracji

TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw związanych z ewidencją czasu pracy,

  • sporządzanie, weryfikacja, kontrola obiegu dokumentów,

  • prowadzenie spraw dotyczących środków trwałych oraz udział w inwentaryzacjach,

  • monitorowanie zleceń i zamówień.

Nasze wymagania

  • umiejętność organizowania pracy własnej i ustalania priorytetów,

  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • zaangażowanie w pracy,

  • komunikatywność,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • wykształcenie minimum średnie.

To oferujemy

  • umowę o pracę i premię za dobre wyniki,

  • pracę w dużej, stabilnej i perspektywicznej firmie,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • świadczenia socjalne z ZFŚS,

  • dostęp do ubezpieczenia na życie.

O nas

Podstawowym celem działania Tramwajów Szczecińskich Sp. z o.o.  jest zaspokojenie potrzeb mieszkańców Szczecina w zakresie lokalnego transportu zbiorowego. Dzięki nieprzerwanej pracy nad poprawą jakości, inwestowaniem w rozwój, tabor tramwajowy oraz wykwalifikowaną kadrę jesteśmy w stanie zaoferować komfortowy i bezpieczny transport na najwyższym możliwym poziomie. Nasze tramwaje jeżdżąc po liczących blisko 110 km trasach przewożą ponad 65 mln pasażerów rocznie.