Logo Pracuj.pl

Pracownik ds. administracyjno-biurowych

ViDiS S.A.O firmie

ViDiS S.A.

Logistyczna 4

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiadała za sprawy administracyjne firmy:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura (nadzór nad obiegiem dokumentów i informacji w firmie, przygotowanie zestawień i raportów, przygotowanie pism, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, odbieranie i przekierowanie telefonów)
  • obsługa floty samochodowej
  • realizacja zadań powierzonych przez Zarząd
  • zakupy i nadzór nad materiałami biurowymi, spożywczymi
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjnych, technicznych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze administracji i zarządzania flotą (mile widziane)
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu (warunek konieczny)
  • biegła obsługa komputera i praktyczna znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • dobra organizacja pracy, systematyczność, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyznaczania priorytetów
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych – skaner, fax, ksero
  • dokładność, samodzielność oraz inicjatywa w wykonywaniu zadań
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji międzyludzkich
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i partnerskie relacje
  • pakiet niezbędnych szkoleń adaptacyjnych i rozwojowych
  • pakiety świadczeń socjalnych (fundusz szkoleniowy, pakiet świadczeń medycznych, Multisport Benefit)
  • atrakcyjne narzędzia pracy
  • pożyczki firmowe na atrakcyjnych warunkach
  • atrakcyjny apartament w Karpaczu do dyspozycji pracowników
  • dofinansowanie do startów firmowych w imprezach sportowych (np. biegi przeszkodowe, gokarty)
  • wartościowe kursy dla pracowników (np. bezpieczna jazda, pierwsza pomoc)
  • udział w firmowych imprezach integracyjnych oraz piknikach rodzinnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • pikniki rodzinne

Nasza firma jest wyłącznym na rynku polskim dystrybutorem urządzeń audiowizualnych wielu znanych światowych marek. Produkty z naszej oferty sprzedajemy poprzez sieć dealerów, z którymi budujemy partnerskie relacje handlowe. Partnerstwo jest też kluczowym czynnikiem kształtującym relacje w naszym zespole, dzięki czemu lubimy zarówno naszą pracę jak i wspólną zabawę. Od października 2010 roku jesteśmy spółką giełdową notowaną na rynku NewConnect.

Jeśli nie boisz się wyzwań, które przynosi dynamicznie rozwijający się rynek nowych technologii, DOŁĄCZ do NAS. Być może to właśnie Ty jesteś odpowiednią kandydatką lub kandydatem na stanowisko: Pracownik ds. administracyjno-biurowych.

Pracownik ds. administracyjno-biurowych, Logistyczna 4, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)