Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. administracyjno-biurowych

Synago

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji,

  • Weryfikacja poprawności dokumentacji,

  • Kontrola prawidłowego obiegu dokumentów,

  • Kontakt z Kontrahentami,

  • Wprowadzanie danych do systemu,

  • Wsparcie przełożonego oraz zespołu w bieżącej pracy,

  • Inne prace logistyczne i biurowe.

Nasze wymagania

  • Skrupulatność, rzetelność i samodzielność

  • Dobra organizacja pracy,

  • Angażowanie się w różne projekty,

  • Punktualność,

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i nastawienie na rozwiązanie problemów,

  • Biegła znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność obsługi sprzętu biurowego,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem :)

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole oraz dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość długoterminowej współpracy,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,

  • przeszkolenie do pracy,

  • miłą atmosferę.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Miejsce pracy: Gdańsk Kowale

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami!

Synago

Firma SYNAGO została założona w 2016 r.

Stale polepszając jakość obsługi oraz wdrażając innowacyjne pomysły, przez 6 lat pracy i udoskonalania, doprowadziliśmy do stania się liderem wśród firm outsourcingowych. Stawiając na maksymalne zadowolenie klienta i wyznaczając sobie to za główny cel, odróżniamy się od konkurencji profesjonalizmem obsługi naszych kontrahentów. Kolejnym powodem, dla którego jesteśmy wybierani, jest indywidualne spełnianie potrzeb dostosowanych pod oczekiwania naszych klientów.

Dzięki współpracy z nami wiele firm rozszerzyło swój zasięg działania.

Przewiń do profilu firmy