Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. administracyjno-biurowych

ŚWIĘTOKRZYSKIE KOPALNIE SUROWCÓW MINERALNYCH SP. Z O.O.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie siedzibą biurową firmy

  • Obsługa techniczna floty samochodów osobowych

  • Dbałość o nieprodukcyjne środki trwałe poza sprzętem IT

  • Zamawianie materiałów biurowych

  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów

  • Obsługa techniczna archiwizacji dokumentów

  • Porządkowanie i archiwizacja dokumentacji

  • Aktywne wsparcie Biura Zarządu w realizacji oraz organizacji bieżących zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

  • wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • terminowość i skrupulatność w wykonywaniu swoich obowiązków

  • umiejętność selekcjonowania informacji i nadawania im priorytetów

  • umiejętność pracy w pakiecie MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • praca w godzinach od 8:00 do 16:00

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o długoletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwinięcia umiejętności

  • niezbędne narzędzia pracy

  • benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet dofinansowań, ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych to lider w zakresie wydobycia i przerobu kamienia. Należymy do czołówki producentów kruszyw i nawozów w regionie świętokrzyskim. Jesteśmy Spółką Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Firma ma tradycję i doświadczenie w wydobyciu i obróbce kamieni naturalnych od 1874 r.

Przewiń do profilu firmy