Logo Pracuj.pl

Pracownik ds. administracyjno-biurowych

STANIECZKO Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

STANIECZKO Sp. z o.o. Sp. k.

Cielmicka 39

Tychy

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretariatu w siedzibie firmy
  • nadzór nad obiegiem dokumentów oraz korespondencji firmowej
  • wprowadzanie dokumentów do ewidencji
  • prowadzenie terminarza spotkań
  • przyjmowanie i obsługa gości firmy
  • obsługa urządzeń biurowych
  • pozostałe prace biurowe
  • zamawianie artykułów biurowych oraz środków czystości
  • współpraca z działem księgowości i kadr, w tym kompletowanie dokumentów księgowych i kadrowych,
  • sprawdzanie zgodności cen złożonych zamówień z fakturami
  • możliwość wykonywania wielu zadań jednocześnie, ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem
  • sprawy kadrowe, delegacje, listy obecności

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • język angielski w stopniu dobrym bądź zaawansowanym
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • wielozadaniowość

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i rozwój w stabilnej firmie

Pracownik ds. administracyjno-biurowych, Cielmicka 39, Tychy