Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Administracyjno - Biurowych

CREDITEXPRESS INKASSO Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Racławicka 2, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CREDITEXPRESS INKASSO Poland Sp. z o.o.

Racławicka 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obiegu korespondencji sądowej i komorniczej przychodzącej oraz wychodzącej;

  • skanowanie i archiwizacja dokumentów;

  • ewidencja pism w systemach teleinformatycznych;

  • zapewnienie terminowej obsługi prowadzonych spraw na etapie sądowo-egzekucyjnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów - mile widziany kierunek prawa i administracji;

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • umiejętność pracy z dokumentami naznaczonymi terminami procesowymi;

  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu codziennych obowiązków;

  • nastawienie na realizację zadań;

  • bardzo dobra znajomość MS Office.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy;

  • przyjazne środowisko pracy;

  • możliwość rozwoju;

  • dogodna lokalizacja.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

APLIKACJA

2

SELEKCJA

3

SPOTKANIE

4

DECYZJA

5

WITAJ NA NASZYM POKŁADZIE

Jesteśmy Firmą, która realizuje indywidualne podejście do każdego pracownika. Zależy nam na osiąganiu celów poprzez wspólne zaangażowanie wszystkich zespołów. Więcej o nas: http://creditexpressinkasso.pl

Przewiń do profilu firmy