Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. administracyjno-finansowych projektów unijnych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
    poszukuje:
    pracownika ds. administracyjno-finansowych projektów finansowanych ze środków krajowych i unijnych w Centrum Zarządzania Projektami
    liczba stanowisk: 2
    wymiar etatu : pełny etat i ½ etatu
    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania:

    • sporządzanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności
    • przygotowywanie sprawozdań projektów w zakresie dotyczącym finansów i wskaźników oraz uzupełnianie ich o zagadnienia merytoryczne przedstawione przez osoby odpowiedzialne za ich przygotowanie
    • przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji związanej z realizacją projektu, w tym: umów, aneksów, protokołów, rachunków, rezultatów prac intelektualnych, dokumentacji określonej przepisami PZP itd. zgodnie z procedurami obowiązującymi w uczelni
    • monitoring poziomu realizacji wskaźników, harmonogramu i kosztów projektu oraz zgłaszanie wszelkich odchyleń i zagrożeń osiągnięcia zakładanych rezultatów, jak również proponowanie rozwiązań i działań naprawczych
    • uzupełnianie rejestrów i baz zawierających informacje o uczelnianych projektach
    • prowadzenie korespondencji z instytucją zarządzającą programem lub pośredniczącą, z partnerami projektu, kierownikiem i personelem projektu, jak również podwykonawcami
    • opisywanie i ewidencjonowanie dokumentów księgowych zgodnie z wytycznymi programowymi oraz zasadami i procedurami obowiązującymi w uczelni
    • monitorowanie i zapoznawanie się z wszelkimi zmianami w wytycznych i innych regulacjach dotyczących realizowanych projektów
    • uczestnictwo w czynnościach związanych z kontrolą projektów
    • weryfikacja pod względem formalnym wniosków składanych w ramach programów krajowych i unijnych przez uczelnię
    • weryfikacja oraz kompletowanie dokumentów związanych ze składaniem wniosków i podpisywaniem umów przez uczelnię
    • archiwizacja dokumentacji

     Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • znajomość tematyki pozyskiwania funduszy ze środków publicznych
    • doświadczenie w zakresie obsługi i rozliczania projektów krajowych i zagranicznych
    • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
    • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
    • komunikatywność
    • umiejętności analityczne

    Mile widziane:

    • znajomość środowiska administracyjnego uczelni
    • samodzielność i własna inicjatywa
    • zaangażowanie
    • chęć rozwoju w zakresie składania wniosków, prowadzenia i rozliczania projektów

     Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • ciekawą pracę w zgranym zespole
    • wsparcie w zakresie podnoszenia kwalifikacji
    • możliwości zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń
    CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym prosimy przesłać za pomocą przycisku apikowania.

    Wiadomość proszę zatytułować: „aplikacja CZP – pełny etat” lub „aplikacja CZP - pół etatu”.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.